Rajame koos atraktiivseid ja vastupidavaid tenniseväljakuid!

Tegeleme spordiinventari müügi ning sise- ja välispordiväljakute rajamisega alates 2009. aastast. Meie missiooniks on muuta sportimise keskkond võimalusterohkeks, atraktiivseks ja kvaliteetseks läbi eristuvate terviklahenduste.

Tennise valdkonnas esindame tunnustatud veluurvaipade tootjat Schöpp (Saksamaa), kõvakatete tootjat GreenSet (Hispaania), padel tenniseväljakute tootjat Euronix (Hispaania), inventari ja väljakute hooldustarvikute pakkujat Universal Sport (Saksamaa). Tänu pikaajalisele koostööle usaldusväärsete tarnijatega saame pakkuda tenniseväljakute rajamiseks kõike vajalikku: sise- ja väliväljakukatteid, poste, võrke, väliväljakute piirjooni, pinke, vahevõrke, kardinaid, foone, rehasid, silumisharju, aedasid, aluspinnasetööde teostamist jne.

Meie kogemus näitab, et Eestis on jätkuvalt nii pehmema tennisevaiba kui ka kõvakatete eelistajaid. Tennisevaipadest on seni populaarsemaks osutunud Classic Professional veluurvaip. Aktiivselt pakume ka GreenSet`i kõvakatteid (nt Grand Prix, Grand Prix Cushion, Comfort). Schöpp`ilt tutvustame täiendavalt Champion lahendust, mis on mänguomadustelt väga sarnane kõvakatetele.

Aastate jooksul oleme edukalt koostööd teinud Eesti suurimate tennisekeskuste- ja klubidega. Teiste seas Rocca al Mare Tennisekeskuse, Tondiraba Tennisekeskuse, Tere Tennisekeskuse, Tähtvere Tennisekeskuse ning Viimsi Tennisekeskusega.

Jagame uudiskirjas vähemalt kord kvartalis infot oma tegemiste, pakutavate toodete/teenuste ja kampaaniate kohta. Suhtlemiseni!

Spordiväljakute rajamine ja spordiinventar, müük ja paigaldus, hooldamine. Lisainfo: mario@spordiareenid.ee | +372 55 598 316
* näitab kohustuslikud väljad
Email Marketing Powered by Mailchimp